Joga je prirodzeným partnerom našich produktov pri ceste za spokojným, zdravým a šťastným životom. Rovnako ako naše výrobky pochádzajúce z čistého prostredia Tibetu, i joga Vám prináša zdravie, vitalitu a vnútornú rovnováhu, ktorá je obyvateľom pôvodných oblastí Himalájí vlastná.

Preto je pre nás cťou ponúknuť Vám možnosť pravidelne s nami cvičiť jogu z pohodlia Vašich domovov s tými najlepšími lektormi a odborníkmi v ČR.

Svetom jogy Vás budú sprevádzať Zuzana Klingrová, Kateřina Hilerová a Tomáš Strnad.

 

 

Harmonogram jóga lekcí na listopad / prosinec 2022

Časy a zaměření jednotlivých lekcí budou ještě upřesněny.
​​​Online lekce je možné sledovat vždy na instagramovém profilu @himalyo.home 

 

 

Najväčší prínos jogy spočíva v jej univerzálnosti. Do cvičenia a praktizovania jogy sa môže zapojiť každý, bez ohľadu na vek či kondíciu.

Vyskúšajte rôzne štýly, aby ste našli ten, ktorý bude vyhovovať práve Vám. Pravidelným cvičením sa postupne dopracujete k náročnejším zostavám.

Pokiaľ s jogou iba začínate, môže trvať niekoľko lekcií, kým niektoré cviky pochopíte a naučíte sa pracovať s vlastným telom. Joga je i v tomto ohľade podobná našim produktom – na pocítenie plného prínosu je potrebná pravidelnosť.

Sledujte náš harmonogram lekcií a vždy sa zavčasu dozviete, kedy Vaša lekcia jogy začína :-).

Pre upozornenie na nadchádzajúcu lekciu môžete sledovať náš instagramový profil Himalyo, alebo pravidelne navštevujte tento web (www.himalyo.sk/joga).

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný produkt himalájskej medicíny. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) vypestované v čistom a pokojnom prostredí Tibetskej náhornej plošiny. - doplnok stravy - Rozchodnica je výborným pomocníkom pri zvládaní stresových situácií, nepokoja, psychickej únavy a vyčerpania. Keďže sa radí medzi významné adaptogény, pomáha telu adaptovať sa pri stresových situáciách a posilňuje odolnosť organizmu v psychicky náročnom období. Extrakt z rozchodnice ružovej sa vyznačuje typicky horkastou trpkú chuťou. Hoci Vás chuť Tibet Zen teda nemusí sprvu úplne nadchnúť a budete si na ňu nejakú dobu zvykať, určite Vás nadchnú prínosy jeho pravidelného užívania pre Váš organizmus: Mierni príznaky stresu, vyčerpania a celkovej slabosti Prispieva k psychickej pohode Zmierňuje únavu spôsobenú psychickým stresom Napomáha k normálnemu spánku Podporuje pamäť a koncentráciu Má dobrý vplyv na zdravie srdca Pôsobí ako antioxidant a podporuje trávenie Rozchodnica ružová je prezývané "zlatý či arktický koreň." Je totiž výnimočná nielen svojimi blahodarnými účinkami na ľudskú psychiku, ktoré vyvažujú hodnotu drahého kovu, ale aj tým, že jej vyhovujú nadmorskej výšky nad 2400 m nm Z toho dôvodu Tibet Zen obsahuje Rozchodnice vypestovanú na tibetskej náhornej plošine, pretože len tu táto rastlina správne dozreje, obdarená bohatou dávkou nutrientov. Vďaka veľmi vysokej koncentrácii takto bohatého extraktu z rozchodnice ružovej stačí pre dosiahnutie žiaduceho prínosu na psychickú pohodu človeka pravidelne používať len pár kvapiek Tibet Zen denne. Zloženie: extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 83,2%, sladidlo - sorbitol, konzervant - sorban draselný, sladidlo - steviol-glykozidy, zahusťovadlo - celulóza, zahusťovadlo - xantanová guma, zvýrazňovač chuti - extrakt z hrozna Odporúčané dávkovanie: 7 kvapiek 3 × denne Ak je pre Vás trpká chuť rozchodnica prekážkou, odporúčame každú dávku ihneď zapiť vodou či iným nápojom. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť balenia: 30 g
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Tibet ZEN Aromatherapy Candle

Tibet ZEN Aromatherapy Candle | 45 g

Tajomná vôňa prírodných esenciálnych olejov na vnútorný pokoj a rovnováhu. Aromaterapeutická sviečka.
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
frame-scrollup