Joga je prirodzeným partnerom našich produktov pri ceste za spokojným, zdravým a šťastným životom. Rovnako ako naše výrobky pochádzajúce z čistého prostredia Tibetu, i joga Vám prináša zdravie, vitalitu a vnútornú rovnováhu, ktorá je obyvateľom pôvodných oblastí Himalájí vlastná.

Preto je pre nás cťou ponúknuť Vám možnosť pravidelne s nami cvičiť jogu z pohodlia Vašich domovov s tými najlepšími lektormi a odborníkmi v ČR.

Svetom jogy Vás budú sprevádzať Zuzana Klingrová, Kateřina Hilerová a štúdio Yoga Karlín.

 

 

 

Najväčší prínos jogy spočíva v jej univerzálnosti. Do cvičenia a praktizovania jogy sa môže zapojiť každý, bez ohľadu na vek či kondíciu.

Vyskúšajte rôzne štýly, aby ste našli ten, ktorý bude vyhovovať práve Vám. Pravidelným cvičením sa postupne dopracujete k náročnejším zostavám.

Pokiaľ s jogou iba začínate, môže trvať niekoľko lekcií, kým niektoré cviky pochopíte a naučíte sa pracovať s vlastným telom. Joga je i v tomto ohľade podobná našim produktom – na pocítenie plného prínosu je potrebná pravidelnosť.

Sledujte náš harmonogram lekcií a vždy sa zavčasu dozviete, kedy Vaša lekcia jogy začína :-).

Pre upozornenie na nadchádzajúcu lekciu môžete sledovať náš instagramový profil Himalyo, alebo pravidelne navštevujte tento web (www.himalyo.sk/joga).

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný extrakt z rozchodnice ružovej vypestovanej v čistom prostredí Tibetu. Pre psychickú pohodu a zmiernenie stresu.
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného morského kolagénu obohatený o extrakt z tibetského rakytníka. - doplnok stravy -  Kolagén je spojovaný s krásou predovšetkým pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosť.  Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v ľudskom tele tvoriť takmer úplne. Prírodné kapsuly Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch pre ľudské telo najdôležitejších typov kolagénu: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je i jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsuly Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú, čiže hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa lepšie vstrebávateľná. Navyše sú kapsuly obohatené i o rakytník tibetský. Je totiž známe, že ľudské telo dokáže kolagén doplniť len za podmienky prísunu dostatočného množstva vitamínu C.  Podávanie kolagénu vo forme kapsúl zároveň umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité. Zloženie 1 kapsuly: hydrolyzovaný morský kolagén typu I. 300 mg, rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagén zo žraločích chrupaviek typu II. 15 mg, rastlinný stearan horečnatý 12 mg Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 4× denne Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného svitu, pri teplote 10-25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť: 30 g 
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
frame-scrollup