pozadí úvodní sekce

NÁŠ PRÍSTUP

Kvalitu produktov HIMALYO berieme veľmi osobne. Preto starostlivo vyberáme tie najlepšie lokality na pestovanie plodov a detailne kontrolujeme celý priebeh výroby od samého začiatku až do odovzdania každého produktu do rúk našich zákazníkov.

Všetko začína ručným zberom plodov, ktorý je nielen šetrný k rastlinám, ale zároveň zaisťuje selekciu výlučne dozretých plodov, čerstvosť a dokonalé uchovanie všetkých dôležitých nutrientov.

Spracovanie plodov prebieha do niekoľkých hodín od zberu priamo v mieste zberu. Vo svojej plnej sile a nezmenenej podobe sú produkty dopravené k našim zákazníkom, ktorí tak získavajú produkt pôvodnej kvality v jeho čistej a prírodnej podobe.

 

100 %

  • čisté, přírodné
  • efektívne

0 %

  • konzervačných látok
  • aditív

"Môžete tu stáť hoci celý deň, a stále máte vnútorný pocit, že sa toho pohľadu nikdy nenasýtite. Dlhé náhorné tibetské planiny tu pozvoľna prechádzajú do štítov majestátnych hôr. Výška, v ktorej často dochádza dych, ale odmenou je číry - iskrivý vzduch. Slnko, ktoré po mrazivej noci vychádza v ostrých kontúrach a zdanlivo zblízka zalieva celú okolitú krajinu. V tej chvíli Vám dochádza, že sa skutočne nachádzate na streche sveta."- Himalyo

V takomto prostredí sa rodia a rastú jedny z najúžasnejších rastlín, ktoré historicky sú a naďalej zostávajú stavebným kameňom tradičnej tibetskej medicíny (TTM) s presahom do učenia tradičnej čínskej medicíny (TCM) a ajurvédy.

 

frame-scrollup