pozadí úvodní sekce

NÁŠ PRÍSTUP

Kvalitu produktov HIMALYO berieme veľmi osobne. Preto starostlivo vyberáme tie najlepšie lokality na pestovanie plodov a detailne kontrolujeme celý priebeh výroby od samého začiatku až do odovzdania každého produktu do rúk našich zákazníkov.

Všetko začína ručným zberom plodov, ktorý je nielen šetrný k rastlinám, ale zároveň zaisťuje selekciu výlučne dozretých plodov, čerstvosť a dokonalé uchovanie všetkých dôležitých nutrientov.

Spracovanie plodov prebieha do niekoľkých hodín od zberu priamo v mieste zberu. Vo svojej plnej sile a nezmenenej podobe sú produkty dopravené k našim zákazníkom, ktorí tak získavajú produkt pôvodnej kvality v jeho čistej a prírodnej podobe.

 

 

Himalyo je o návrate ku koreňom

Korene čo dávajú stabilitu, silu rásť a držať korunu našeho vedomia hore k nebu. Len tak dokážeme spokojne existovať, dýchať a cítiť vnútorný kľud a zmysel našeho bytia.

Himalyo je o pochopení

Pochopenie spojitosti našeho vnútorného a vonkajšieho tela a o dôležitosti ich vzájomnej synergie. To čo je vo vnútri je aj navonok, a to čo je zvonka sa zrkadlí v našom vlastnom vnútri.

Himalyo je o súznení

Súznenie myšlienok a vedomostí, ktoré posúvajú hranice zdanlivo nemožného.

 


Dávajú vyniknúť novým metódam v starostlivosti a naše telo a rovnováhu našej mysle.

Himalyo je o poznatkoch

Poznatkoch vynikajúcich botanikov, biochemikov a farmaceutov prinášajúcích vzrušujúcu harmoniu dávnych tradícií s postupmi modernej vedy.

Himalyo je o zodpovednosti

Zodpovednosti za pozitívne svetlo a čistú stopu, kterú zanecháva každý aspekt našej činnosti.

 

 

 

 

 

 

"Môžete tu stáť hoci celý deň, a stále máte vnútorný pocit, že sa toho pohľadu nikdy nenasýtite. Dlhé náhorné tibetské planiny tu pozvoľna prechádzajú do štítov majestátnych hôr. Výška, v ktorej často dochádza dych, ale odmenou je číry - iskrivý vzduch. Slnko, ktoré po mrazivej noci vychádza v ostrých kontúrach a zdanlivo zblízka zalieva celú okolitú krajinu. V tej chvíli Vám dochádza, že sa skutočne nachádzate na streche sveta."- Himalyo

V takomto prostredí sa rodia a rastú jedny z najúžasnejších rastlín, ktoré historicky sú a naďalej zostávajú stavebným kameňom tradičnej tibetskej medicíny (TTM) s presahom do učenia tradičnej čínskej medicíny (TCM) a ajurvédy.

 

frame-scrollup