1. JE NÁKUP PROSTREDNÍCTVOM www.HIMALYO.sk BEZPEČNÝ?

Vzhľadom na to, že zákon dáva spotrebiteľovi právo na vrátenie tovaru kúpeného prostredníctvom internetu do 14 dní bez udania dôvodu, dalo by sa povedať, že nakupovanie cez e-shop je bezpečnejšie a výhodnejšie oproti klasickému „kamennému obchodu“. Ak pridáme aj serióznosť a kvalitu ponúkaného tovaru, pohodlnosť nakupovania plus výhodu finančnú, je nákup prostredníctvom e-shopu nielen bezpečný ale aj výhodný.

2. ZA AKO DLHO DOSTANEM OBJEDNANÝ TOVAR?

Tovar vám dodáme do 3 pracovných dní po prijatí objednávky, podľa typu úhrady tovaru.

3. AKO BUDEM INFORMOVANÝ O TERMÍNE DODANIA OBJEDNANÉHO TOVARU?

Po tom, čo objednáte tovar a odošlete objednávku, bude vám, najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa, na uvedenú e-mailovú adresu zaslané potvrdenie vašej objednávky s termínom a spôsobom doručenia.

4. AKO MÔŽEM TOVAR ZAPLATIŤ?

Platbu je možné vykonať dvoma spôsobmi. Prvý spôsob je úhrada faktúry (bude vám zaslaná na e-mail) bankovým prevodom. Druhým spôsobom je možnosť platby online cez platobnú bránu.

5. KTO MI TOVAR PRIVEZIE?

Tovar je zasielaný prostredníctvom prepravnej služby DPD.

6. JE MOŽNÉ KÚPENÝ TOVAR VRÁTIŤ?

Podľa zákona o ochrane spotrebiteľa má spotrebiteľ, pri nákupe tovaru prostredníctvom internetového predaja, nárok na vrátenie peňazí za tovar do 14 dní od jeho prevzatia. Vrátenie tovaru je možné podľa postupu uvedeného v obchodných podmienkach v bode č. 5.

7. KDY MOHU VADY ZBOŽÍ REKLAMOVAT?

Kupující/Odběratel je povinen případnou vadu prodávajícímu/dodavateli vytknout bez zbytečného odkladu poté, kdy měl možnost věc prohlédnout a vadu zjistit.

8. KEDY MÔŽEM CHYBY TOVARU REKLAMOVAŤ??

Postup pri reklamácii tovaru je uvedený v reklamačnom poriadku a vo všeobecných zmluvných podmienkach. Reklamácia tovaru sa riadi platným občianskym zákonníkom a zákonom o ochrane spotrebiteľa. Tovar je možné reklamovať bez zbytočného odkladu po zistení chyby zaslaním reklamácie na adresu:

Nef de Santé, s.r.o.
Pod Dráhami 1703/1
960 01 Zvolen
E-mail: nefdesante@gmail.com
Telefón: + 421 902 097 09

frame-scrollup