pozadí úvodní sekce

ON-LINE JoGA S HIMALYO​​​​

- spoločná cesta ku zdraviu -

Himalyo je koncept prírodnej starostlivosti inšpirovaný tibetskou a himalájskou medicínou. Usilujeme sa o to, aby naši zákazníci dosiahli zdravie, vitalitu a vnútornú rovnováhu, ktorá je obyvateľom pôvodných oblastí Himalájí vlastná.

Avšak ani tie najlepšie prípravky na podporu zdravia samotné nestačia. Na dosiahnutie vytúženého stavu je potrebný i zdravý životný štýl, pravidelné cvičenie a meditácia.

Joga je preto prirodzeným partnerom našich produktov na ceste za spokojným, zdravým a šťastným životom. Pochádza z tých istých oblastí, kde pre Vás pestujeme a zberáme tie najkvalitnejšie plodiny, a rovnako ako naše produkty je i joga založená na súlade s prírodou a prirodzeným prostredím, ktoré ľudstvo odpradávna obklopuje.

 

 

Joga je tisícky rokov stará disciplína, prinášajúca harmóniu tela a mysle, pomáha nájsť stratenú rovnováhu a umožňuje nám poznať naše vnútorné ja.

Prínosom jogy je dosiahnutie telesného a duševného zdravia a relaxácie.  Prečisťuje telo, zvyšuje odolnosť a zdatnosť organizmu a zlepšuje funkciu centrálnej nervovej sústavy. Medzi nespočetné výhody, ktoré pravidelné cvičenie jogy prináša, patrí aj posilnenie a pretiahnutie celého tela, uvoľnenie, zbavenie sa stresu, vnútorný pokoj a celková vyrovnanosť, viac energie a životného elánu, a zníženie hmotnosti.

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný produkt himalájskej medicíny. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) vypestované v čistom a pokojnom prostredí Tibetskej náhornej plošiny. - doplnok stravy - Rozchodnica je výborným pomocníkom pri zvládaní stresových situácií, nepokoja, psychickej únavy a vyčerpania. Keďže sa radí medzi významné adaptogény, pomáha telu adaptovať sa pri stresových situáciách a posilňuje odolnosť organizmu v psychicky náročnom období. Extrakt z rozchodnice ružovej sa vyznačuje typicky horkastou trpkú chuťou. Hoci Vás chuť Tibet Zen teda nemusí sprvu úplne nadchnúť a budete si na ňu nejakú dobu zvykať, určite Vás nadchnú prínosy jeho pravidelného užívania pre Váš organizmus: Mierni príznaky stresu, vyčerpania a celkovej slabosti Prispieva k psychickej pohode Zmierňuje únavu spôsobenú psychickým stresom Napomáha k normálnemu spánku Podporuje pamäť a koncentráciu Má dobrý vplyv na zdravie srdca Pôsobí ako antioxidant a podporuje trávenie Rozchodnica ružová je prezývané "zlatý či arktický koreň." Je totiž výnimočná nielen svojimi blahodarnými účinkami na ľudskú psychiku, ktoré vyvažujú hodnotu drahého kovu, ale aj tým, že jej vyhovujú nadmorskej výšky nad 2400 m nm Z toho dôvodu Tibet Zen obsahuje Rozchodnice vypestovanú na tibetskej náhornej plošine, pretože len tu táto rastlina správne dozreje, obdarená bohatou dávkou nutrientov. Vďaka veľmi vysokej koncentrácii takto bohatého extraktu z rozchodnice ružovej stačí pre dosiahnutie žiaduceho prínosu na psychickú pohodu človeka pravidelne používať len pár kvapiek Tibet Zen denne. Zloženie: extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 83,2%, sladidlo - sorbitol, konzervant - sorban draselný, sladidlo - steviol-glykozidy, zahusťovadlo - celulóza, zahusťovadlo - xantanová guma, zvýrazňovač chuti - extrakt z hrozna Odporúčané dávkovanie: 7 kvapiek 3 × denne Ak je pre Vás trpká chuť rozchodnica prekážkou, odporúčame každú dávku ihneď zapiť vodou či iným nápojom. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť balenia: 30 g
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného morského kolagénu obohatený o extrakt z tibetského rakytníka. - doplnok stravy -  Kolagén je spojovaný s krásou predovšetkým pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosť.  Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v ľudskom tele tvoriť takmer úplne. Prírodné kapsuly Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch pre ľudské telo najdôležitejších typov kolagénu: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je i jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsuly Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú, čiže hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa lepšie vstrebávateľná. Navyše sú kapsuly obohatené i o rakytník tibetský. Je totiž známe, že ľudské telo dokáže kolagén doplniť len za podmienky prísunu dostatočného množstva vitamínu C.  Podávanie kolagénu vo forme kapsúl zároveň umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité. Zloženie 1 kapsuly: hydrolyzovaný morský kolagén typu I. 300 mg, rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagén zo žraločích chrupaviek typu II. 15 mg, rastlinný stearan horečnatý 12 mg Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 4× denne Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného svitu, pri teplote 10-25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť: 30 g 
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
frame-scrollup