pozadí úvodní sekce

ON-LINE JoGA S HIMALYO​​​​

- spoločná cesta ku zdraviu -

Himalyo je koncept prírodnej starostlivosti inšpirovaný tibetskou a himalájskou medicínou. Usilujeme sa o to, aby naši zákazníci dosiahli zdravie, vitalitu a vnútornú rovnováhu, ktorá je obyvateľom pôvodných oblastí Himalájí vlastná.

Avšak ani tie najlepšie prípravky na podporu zdravia samotné nestačia. Na dosiahnutie vytúženého stavu je potrebný i zdravý životný štýl, pravidelné cvičenie a meditácia.

Joga je preto prirodzeným partnerom našich produktov na ceste za spokojným, zdravým a šťastným životom. Pochádza z tých istých oblastí, kde pre Vás pestujeme a zberáme tie najkvalitnejšie plodiny, a rovnako ako naše produkty je i joga založená na súlade s prírodou a prirodzeným prostredím, ktoré ľudstvo odpradávna obklopuje.

 

 

Joga je tisícky rokov stará disciplína, prinášajúca harmóniu tela a mysle, pomáha nájsť stratenú rovnováhu a umožňuje nám poznať naše vnútorné ja.

Prínosom jogy je dosiahnutie telesného a duševného zdravia a relaxácie.  Prečisťuje telo, zvyšuje odolnosť a zdatnosť organizmu a zlepšuje funkciu centrálnej nervovej sústavy. Medzi nespočetné výhody, ktoré pravidelné cvičenie jogy prináša, patrí aj posilnenie a pretiahnutie celého tela, uvoľnenie, zbavenie sa stresu, vnútorný pokoj a celková vyrovnanosť, viac energie a životného elánu, a zníženie hmotnosti.

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný extrakt z rozchodnice ružovej vypestovanej v čistom prostredí Tibetu. Pre psychickú pohodu a zmiernenie stresu.
11,49 € s DPH
ks
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného morského kolagénu obohatený o extrakt z tibetského rakytníka. - doplnok stravy -  Kolagén je spojovaný s krásou predovšetkým pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosť.  Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v ľudskom tele tvoriť takmer úplne. Prírodné kapsuly Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch pre ľudské telo najdôležitejších typov kolagénu: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je i jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsuly Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú, čiže hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa lepšie vstrebávateľná. Navyše sú kapsuly obohatené i o rakytník tibetský. Je totiž známe, že ľudské telo dokáže kolagén doplniť len za podmienky prísunu dostatočného množstva vitamínu C.  Podávanie kolagénu vo forme kapsúl zároveň umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité. Zloženie 1 kapsuly: hydrolyzovaný morský kolagén typu I. 300 mg, rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagén zo žraločích chrupaviek typu II. 15 mg, rastlinný stearan horečnatý 12 mg Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 4× denne Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného svitu, pri teplote 10-25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť: 30 g 
19,16 € s DPH
ks
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
11,90 € s DPH
16,72 €
ks
frame-scrollup