pozadí úvodní sekce

ZUZANA KLINGROVÁ

Ponúka Vám obohacujúci program, v rámci ktorého Vám pomôže objaviť tajomstvá jogovej terapie, ktorá zahrnuje jogu, ajurvédu a psychológiu.

Počas lekcií Tantra Hatha jogy sa budeme venovať praxi podľa daného ročného obdobia, ajurvédskych dóš, v súlade s fázou mesiaca i s tým, čo sa odohráva vo svete okolo nás. Tantrické princípy v hatha joge nás učia žiť a praktizovať v súlade s rytmom prírody, hlbšie načúvať mentálnemu, emocionálnemu i intuitívnemu ja, ktoré nás vedie k poznaniu seba samého. Žiť a praktizovať jogu znamená žiť uvedomelo.

 

Zuzana Klingrová

 

O Zuzaně:

  • Zuzka je programovou riaditeľkou Rezortu Svatá Kateřina. V pražskom štúdiu sa venuje jogovej terapii.  Študovala ATVS Palestra, Fakultu telesnej výchovy a športu Karlovej  Univerzity a Hindu University v USA, kde získala titul Bachelor of Academic in sport sciencies. Je držiteľkou ďalších športových licencií a osvedčení z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitness, výživa a masáže. Venovala sa štúdiu mnohých štýlov jogy, ako sú napríklad hatha joga, power joga, jogová terapia, tantra joga, kundalini joga, joga pre tehotné ženy a ženy po pôrode, yin joga, fly joga, restorative joga a v súčasnosti sa hlbšie venuje tantrickým tradíciám v joge a Kriya joge (Para a Ishtayoga).

 

ONLINE lekce:

  • 18.2. v 18:30 - 19:30 h Zuzka Klingrová- Tantra Hatha jógy
    + otázky a odpovědi 19:30 - 20:30 h

INSTAGRAM (IGTV)​​​​

 

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný extrakt z rozchodnice ružovej vypestovanej v čistom prostredí Tibetu. Pre psychickú pohodu a zmiernenie stresu.
11,49 € s DPH
ks
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného morského kolagénu obohatený o extrakt z tibetského rakytníka. - doplnok stravy -  Kolagén je spojovaný s krásou predovšetkým pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosť.  Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v ľudskom tele tvoriť takmer úplne. Prírodné kapsuly Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch pre ľudské telo najdôležitejších typov kolagénu: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je i jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsuly Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú, čiže hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa lepšie vstrebávateľná. Navyše sú kapsuly obohatené i o rakytník tibetský. Je totiž známe, že ľudské telo dokáže kolagén doplniť len za podmienky prísunu dostatočného množstva vitamínu C.  Podávanie kolagénu vo forme kapsúl zároveň umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité. Zloženie 1 kapsuly: hydrolyzovaný morský kolagén typu I. 300 mg, rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagén zo žraločích chrupaviek typu II. 15 mg, rastlinný stearan horečnatý 12 mg Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 4× denne Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného svitu, pri teplote 10-25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť: 30 g 
19,16 € s DPH
ks
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
11,90 € s DPH
16,72 €
ks
frame-scrollup