pozadí úvodní sekce

KATEŘINA HILEROVÁ

Pripravila si pre Vás lekcie, počas ktorých budeme preskúmavať svoju silu, flexibilitu a mobilitu.

Upokojíme myseľ a nájdeme vnútornú stabilitu, ktorá nám pomôže zachovať si pokoj a pohodu, nech už sa okolo nás deje čokoľvek. Začneme jemným rozhýbaním, ale dáme si i nejakú tú výzvičku, aby sme postupne posúvali svoje fyzické i mentálne limity.

 

 

Kateřina Hilerová

 

 

 

O Kateřine:

  • S jogou sa rôzne stretávala už od puberty, ale pravidelne sa jej praktizovaniu začala venovať až okolo roku 2009. Veľkým posunom bol pro Kateřinu jej prvý jogový retreat v Thajsku s Kinou MacGregor a jej mužom Timu Feldmannom, a od tých čias s nimi jazdí študovať jogu kdekoľvek po svete.
  • V súčasnosti je pre Katku jogová prax parťákom, ktorý jej pomáha vybalancovať turbulencie a zvraty, ktoré život prirodzene prináša. A toto by rada odovzdala i vám.  Na lekciách Ashtanga jogy, ale aj iných smerov, ktoré preskúmava a integruje do svojej každodennej jogovej praxe tak, aby harmonicky fungovali.  Spoločne nastavíte takú jogovú prax, ktorá vám bude prinášať radosť a pokoj.

 

 

ONLINE lekce:

  • 10.2. v 18h Kateřina Hilerová- Jóga pro nalezení vnitřní rovnováhy a radosti

INSTAGRAM (IGTV)

​​​​

 

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný extrakt z rozchodnice ružovej vypestovanej v čistom prostredí Tibetu. Pre psychickú pohodu a zmiernenie stresu.
11,49 € s DPH
ks
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného morského kolagénu obohatený o extrakt z tibetského rakytníka. - doplnok stravy -  Kolagén je spojovaný s krásou predovšetkým pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosť.  Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v ľudskom tele tvoriť takmer úplne. Prírodné kapsuly Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch pre ľudské telo najdôležitejších typov kolagénu: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je i jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsuly Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú, čiže hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa lepšie vstrebávateľná. Navyše sú kapsuly obohatené i o rakytník tibetský. Je totiž známe, že ľudské telo dokáže kolagén doplniť len za podmienky prísunu dostatočného množstva vitamínu C.  Podávanie kolagénu vo forme kapsúl zároveň umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité. Zloženie 1 kapsuly: hydrolyzovaný morský kolagén typu I. 300 mg, rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagén zo žraločích chrupaviek typu II. 15 mg, rastlinný stearan horečnatý 12 mg Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 4× denne Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného svitu, pri teplote 10-25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť: 30 g 
19,16 € s DPH
ks
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
11,90 € s DPH
16,72 €
ks
frame-scrollup