Kvet

Filozofia

O čom je Himalyo?

naše hodnoty

"Mohli sme sem napísať niekoľko marketingových trhákov Ale namiesto toho sme sa rozhodli napísať, ako to skutočne cítime"

Himalyo je o návrate ku koreňom

Korene čo dávajú stabilitu, silu rásť a držať korunu našeho vedomia hore k nebu. Len tak dokážeme spokojne existovať, dýchať a cítiť vnútorný kľud a zmysel našeho bytia.

Himalyo je o pochopení

Pochopenie spojitosti našeho vnútorného a vonkajšieho tela a o dôležitosti ich vzájomnej synergie. To čo je vo vnútri je aj navonok, a to čo je zvonka sa zrkadlí v našom vlastnom vnútri.

Himalyo je o súznení

Súznenie myšlienok a vedomostí, ktoré posúvajú hranice zdanlivo nemožného a dávajú vyniknúť novým metódam v starostlivosti a naše telo a rovnováhu našej mysle.

Himalyo je o poznatkoch

Poznatkoch vynikajúcich botanikov, biochemikov a farmaceutov prinášajúcích vzrušujúcu harmoniu dávnych tradícií s postupmi modernej vedy.

Himalyo je o zodpovednosti

Zodpovednosti za pozitívne svetlo a čistú stopu, kterú zanecháva každý aspekt našej činnosti.

99 %
  • recyklovateľné materiály
0 %
  • konzervačných látok
  • aditív
  • nudy a nefér prístupu

V jednoduchosti je sila

Jednoduchosť, všestrannosť a kreativita. V jednoduchosti je sila. Každý z produktov je jasne zrozumiteľný, ako svojim charakterom tak aj účinkom. Vhodný produkt dokáže ľahko zvoliť každý. Produkty majú všestranné použitie. Okrem hlavných indikacií, je ich možné smelo využíť vo veľa netušených podobách. Produkty je možné vzájomne skvelo kombinovať a nachádzať tak intuitívne riešenie pre silu a vitualitu po celý rok.

“Môžete tu stáť aj celý deň a stále máte ten vnútorný pocit, že sa toho pohľadu nikdy nenasýtite. Dlhé náhorné tibetské pláne tu pozvoľna prechádzajú do štítov majestátnych hôr. Výška v ktorej často dochádza dych, ale odmenou je číry vzduch. Slnko, ktoré po mrazivej noci vychádza v ostrých kontúrach a zdanlivo zblízka zalieva celú okolitú krajinu. V túto chvíľu Vám dochádza, že sa skutočne nachádzate na streche sveta”- Himayo

V takomto prostredí sa rodia a sília jedny z najúžasnejších rastlín, ktoré historicky boli a aj v dnešnej dobe naďalej zostávajú stavebným kameňom tradičných Tibetských medicín (TTM) a veľa krát nájdeme ich presah do učenia tradičnej Čínskej medicíny (TCM) a Ayurvédy.

frame-scrollup