Kvet

Partnerské programy

Partnery F&F

HIMALYO
FAMILY & FRIENDS

Rodina, priateľstvo a zdravie – nejcennejšie veci, ktoré nás v živote obklopujú a o ktoré sa musíme starať.
Nový program F&F HIMALYO je určený pre všetkých, ktorí chcú so svojimi blízkymi zdielať vlastné dobré skúsenosti, inšpiráciu a životnú filozofiu.

Získajte trvale výhodné ceny na produkty Himalyo – zaregistrovaný členovia získávajú zľavu 10 % z bežných cien na eshope Himalyo.com.

Zdieľajte program so svojou rodinou a priateľmi, za ich nákupy sa vám bude načítať dalšia provízia. Z každého Himalyo produktu zakúpeného v rámci “Vašej rodiny” Vám venujeme ako poďakovanie 15 % z nákupov Vašich priamych priateľov a 10 % z nákupov ich priateľov.

Zariaďte všetko elektronicky a bez geografického obmedzenia. Rovnako ako priáteľstvo, ani Himalyo nepozná hranice.

Registrácia a Himalyo kód

Na našich webových stránkách Himalyo.com vykonajte jednoduchú registráciu. Po jej dokončení je Vám vytvorený osobný profil, v ktorom získate Váš osobný HIMALYO KÓD.

Registráciou a nákupom Vašeho prvého zákazníka získate nielen trvale výhodné ceny pre seba, ale zdieľaním svojho osobného HIMALYO KÓDU môžete ďalej inšpirovať svoje okolie. Registráciou ľudí z Vašeho okolia pod Vaším HIMALYO KÓDOM sa tak aj dalšie osoby stávajú súčasťou Vašej “Himalyo rodiny”. Tým členovia Vašej Himalyo rodiny získavajú svoje trvale výhodné ceny a Vy naviac z ich nákupu generujete províziu, ktorá sa kumuluje na Vašom Himalyo účte.

Registrácia

Podmienky a ako to funguje

Zaregistrovaný členovia (Vy a členovia Vašej Himalyo rodiny) získávajú trvalú zľavu 10 % z bežných cien na eshope Himalyo.com. Z každého Himalyo produktu zakúpeného v rámci “Vašej rodiny” Vám venujeme ako poďakovanie 15 % z nákupu Vašich priamych priateľov a 10 % z nákupu ich priateľov. Odmenu získate formou zľavy, ktorú môžete uplatniť pri svojich nákupoch.

Partnery PRO

HIMALYO
PROFESSIONAL

Zdravie – najcennejšia hodnota, ktorú v živote máme, sa môže stať i pre Vás nielen formou pomoci ostatným, ale i zdrojom zaujímavého privyrobenia si, či vlastného plnohodnotného podnikania.

Vytvorte si svoj vlastný tím koncových užívateľov i profesionálov (firiem a živnostníkov).

Získajte trvalo výhodné ceny produktov Himalyo – zaregistrovaní členovia získavajú zľavu 10% z bežných cien na e-shope Himalyo.com.

Pri koncových užívateľoch generujte provízny bonus 15 % z nákupov svojich priamych partnerov a navyše ďalších 10 % z ich priamych partnerov. Pri profesionálnych partneroch (napr. novozískaných predajniach alebo e-shopoch, ktoré uvedú Himalyo do sortimentu) generujte províziu 10 %.

Pracujte v najdynamickejšom a najkrajšom obore na svete. Získajte každý mesiac svoju odmenu prevodom na účet.

Registrácia

Ako začať svoje podnikanie

Na webových stránkach Himalyo.com si spravte jednoduchú registráciu. Po jej dokončení sa Vám vytvorí osobný profil, v ktorom získate Váš osobný HIMALYO KÓD.

Registrácia

Tvorba vlastného tímu

Každý nový partner registrovaný pod Vaším Himalyo kódom sa stáva pevnou súčasťou Vášho tímu. Či sa jedná o koncového spotrebiteľa, distribútora alebo obchod, každý z nich tvorí trvalú hodnotu pre výpočet Vášho príjmu.

Pri koncových spotrebiteľoch, ktorí sú zaregistrovaní priamo pod Vaším kódom a ktorí nakupujú cez e-shop Himalyo.com, získavate províziu 15 % z ich nákupov a navyše ďalších 10 % z obratu ich priamych partnerov. Pri distribútoroch alebo obchodoch (kamenná predajňa alebo e-shop, ktoré produkty Himalyo zaradili ako nové do svojho sortimentu) a ktoré nakupujú za ceny nášho štandardného veľkoobchodného cenníka, získate províziu 10 % z ich obratov.

Podmienky a ako to funguje

Zaregistrovaní členovia (Vy a Vaši zákazníci) získavajú trvalú zľavu 10 % z bežných cien na e-shope Himalyo.com. Distribútori alebo obchody, ktoré zaregistrujete (kamenná predajňa alebo e-shop) získajú možnosť nakupovať za veľkoobchodné ceny. Podmienkou pre využívanie všetkých výhod programu Himalyo PRO je, že Váš Himalyo tím generuje obrat minimálne 30 000 Kč (1 200 EUR). Akonáhle Váš Himalyo tím túto hranici prekročí, môžete svoju odmenu získať prevodom na Váš účet tak, že vyplníte žiadosť o výplatu a na danú čiastku nám vystavíte faktúru na províziu za sprostredkovanie. Po dosiahnutí obratu získavate možnosť na vyplácanie odmeny 1 x mesačne.

V prípade, že máte možnosť získať veľkoobchodného partnera, kontaktujte nás mailom na info@himalyo.cz. V odpovedi na tento email Vám zašleme veľkoobchodný cenník a bližšie info o registrácii takéhoto zákazníka. Distribútori alebo obchody, ktoré nakupujú za veľkoobchodné ceny, musia najprv uhradiť ich faktúry za tovar Himalyo, aby Vám provízia mohla byť pripočítaná na Váš Himalyo účet. Inšpirujte, motivujte a zarábajte!

frame-scrollup