pozadí úvodní sekce

TOMÁŠ STRNAD

Napoj se na své tělo a v rytmu svého dechu procházej jógovou flow, ve které jistě probudíš vnitřní oheň, pohraješ si přechody mezi pozicemi a zapomeneš na to co se dělo, děje a bude dít kolem tebe. Překonej svou komfortní zónu, rozbal svou podložku a připrav se na lekci s Tomem.

 

TOMÁŠ STRNAD

 

​​​​​​O Tomášovi:

  • Tomáš je lektorem jógy a pohybu a života, jeho vášeň vkládá nejen do jógový lekcí, ale zároveň do cestování, fotografování. Jógu objevil na Novém Zélandu před 6 lety, kde měl možnost žít po dobu 4 let a právě během tého doby se zamiloval do jógy a všeho co přináší.
  • Po nějaké době praktikování se chtěl posunout dál a vydal se do Indie, Rishikesh, kde proběhl jeho první učitelský kurz. Ještě předtím než se vrátil zpět do rodné země, tak sbíral znalosti jógy po světě, které má možnost sdílet společně s námi na instagramových lekcích. 

​​​​​​

 

ONLINE lekce:

 

 

Odporúčané produkty

Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov. - potravina -  Za studena starostlivo lisovaná šťava je vyrobená výhradne z plodov pôvodnej vysokohorskej odrody rakytníka tibetského. Ručne zbierané, vyzreté plody sú zárukou mimoriadne vysokého obsahu nutrientov. Rakytníkový džús má veľmi špecifickú chuť i vôňu, ktorá sa môže spočiatku zdať trochu kyslastá. Hoci rakytník tibetský dosahuje príjemnejšiu chuť než rakytník rešetliakový a mnohým zákazníkom naozaj chutí, je dôležité rátať s tým, že možno práve vaše chuťové bunky nenadchne. V tom prípade ponúkame praktickú alternatívu vo forme kapsúl. Prispieva ku správnej funkcii imunitného systému                 Má pozitívny vplyv na zdravie srdca Podporuje správnu činnosť tráviaceho traktu Pôsobí priaznivo na zdravie pleti Je významným antioxidantom Rakytníkový džús je vhodný pre celú rodinu, môžu ho konzumovať deti už od 3 rokov. Zloženie: 100% šťava z tibetského rakytníka v certifikovanej BIO kvalite Odporúčané dávkovanie: 25 ml džúsu denne  Upozornenie: Skladujte v temnote a chlade. Po otvorení uchovávajte pri teplote do 5 °C a spotrebujte do 30 dní. Nekonzumujte priamo z fľaše. Rozvrstvenie džúsu pri odložení fľaše je prirodzený jav a nie je znakom nekvalitnosti. Pre lepší chuťový zážitok odporúčame zmiešať s vodou alebo ovocným džúsom, prípadne pridať do smoothie.  
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný produkt himalájskej medicíny. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) vypestované v čistom a pokojnom prostredí Tibetskej náhornej plošiny. - doplnok stravy - Rozchodnica je výborným pomocníkom pri zvládaní stresových situácií, nepokoja, psychickej únavy a vyčerpania. Keďže sa radí medzi významné adaptogény, pomáha telu adaptovať sa pri stresových situáciách a posilňuje odolnosť organizmu v psychicky náročnom období. Extrakt z rozchodnice ružovej sa vyznačuje typicky horkastou trpkú chuťou. Hoci Vás chuť Tibet Zen teda nemusí sprvu úplne nadchnúť a budete si na ňu nejakú dobu zvykať, určite Vás nadchnú prínosy jeho pravidelného užívania pre Váš organizmus: Mierni príznaky stresu, vyčerpania a celkovej slabosti Prispieva k psychickej pohode Zmierňuje únavu spôsobenú psychickým stresom Napomáha k normálnemu spánku Podporuje pamäť a koncentráciu Má dobrý vplyv na zdravie srdca Pôsobí ako antioxidant a podporuje trávenie Rozchodnica ružová je prezývané "zlatý či arktický koreň." Je totiž výnimočná nielen svojimi blahodarnými účinkami na ľudskú psychiku, ktoré vyvažujú hodnotu drahého kovu, ale aj tým, že jej vyhovujú nadmorskej výšky nad 2400 m nm Z toho dôvodu Tibet Zen obsahuje Rozchodnice vypestovanú na tibetskej náhornej plošine, pretože len tu táto rastlina správne dozreje, obdarená bohatou dávkou nutrientov. Vďaka veľmi vysokej koncentrácii takto bohatého extraktu z rozchodnice ružovej stačí pre dosiahnutie žiaduceho prínosu na psychickú pohodu človeka pravidelne používať len pár kvapiek Tibet Zen denne. Zloženie: extrakt z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 83,2%, sladidlo - sorbitol, konzervant - sorban draselný, sladidlo - steviol-glykozidy, zahusťovadlo - celulóza, zahusťovadlo - xantanová guma, zvýrazňovač chuti - extrakt z hrozna Odporúčané dávkovanie: 7 kvapiek 3 × denne Ak je pre Vás trpká chuť rozchodnica prekážkou, odporúčame každú dávku ihneď zapiť vodou či iným nápojom. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť balenia: 30 g
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
Tibet ZEN Aromatherapy Candle

Tibet ZEN Aromatherapy Candle | 315 g

Tajomná vôňa prírodných esenciálnych olejov na vnútorný pokoj a rovnováhu. - aromaterapeutická sviečka - Vyvážená zmes čisto prírodných esenciálnych olejov Tibet Zen prispieva k navodeniu pokojného a vyrovnaného stavu mysle. Je vhodná na každú príležitosť, ľahký odpočinok aj hlbokú meditáciu. Upokojuje tok myšlienok a napomáha vnútornej koncentrácii. Esencia: levanduľová, kadidlová, bergamot, pomarančová, neroli Levanduľa Upokojuje pri nervovom napätí, panike a citovom šoku. Pomáha pri nervovej úzkosti plynúcej z plachosti, rozpačitosti z nevyjadrených pocitov. Kadidlo Má schopnosť upokojovať a sústreďovať myseľ. Je ideálnou pomôckou pre meditáciu, rozjímanie a upokojenie mysle. Vhodný pri stavoch duševného nepokoja. Bergamot Uvoľňuje potlačované city a úzkosti, upokojuje nervový systém, povznáša ducha a uľahčuje tok energie. Pomaranč Navodzuje radosť a pozitívny pocit, rozptyľuje smutnú náladu a popudlivosť. Nerolu Pracuje s našimi emóciami, harmonizuje telo a myseľ. Zlepšuje stavy únavy, napätia, obáv, strachov a depresií. Tonizuje náš nervový systém. Pôsobí pri stavoch, kedy sú rušivé emócie alebo strach potlačené do podvedomia. Doba horenia: 58 hodín Hmotnosť vosku: 315 g Ako používať: Sviečku pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru av blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.
Dostupnosť  skladom
Množstvo
ks+-
frame-scrollup