pozadí úvodní sekce

YOGA KARLÍN

V lekciách sa naučíte precítiť, ako telo funguje, načúvať mu a vnímať jeho signály tak, aby bolo v harmónii a rovnováhe.

Spoločne, na vlne dýchania, sa preplavíme cez pokojnejšiu flow jogu, v plynulosti a pozornosti. V pozíciách sa zastavíme, užijeme si ich účinok. V závere necháme všetko doznieť vo vedenej relaxácii.

 

 

 

​​​​​​

  • Yoga Karlín je priestorné, kozmopolitné joga štúdio v Prahe, nachádzajúce sa neďaleko stanice metra Křižíkova. Existujeme už 5 rokov a ponúkame rôzne štýly jogy pre začiatočníkov i pokročilých
  • Yoga Karlín je miestom, kde si môžete odpočinúť od zhonu všedného dňa a zacvičiť si pod vedením skúsených lektorov v modernom, príjemnom prostredí.

 

 

ONLINE lekce:

  • 23.2. v 18h Yoga Karlín (Martina Korálová) Vinjása a jak na pozdrav slunci

INSTAGRAM (IGTV)

​​​​YOUTUBE

  • 2.2. v 18h Yoga Karlín (Tereza Kalinová) - vědomá vinjása 

INSTAGRAM (IGTV)

YOUTUBE

 

Odporúčané produkty

Tibet ZEN

Tibet ZEN | 30 ml

Prírodný extrakt z rozchodnice ružovej vypestovanej v čistom prostredí Tibetu. Pre psychickú pohodu a zmiernenie stresu.
11,49 € s DPH
ks
Tibet COLLAGEN Caps

Tibet COLLAGEN Caps | 100 ks

Typ I a Typ II hydrolyzovaného morského kolagénu obohatený o extrakt z tibetského rakytníka. - doplnok stravy -  Kolagén je spojovaný s krásou predovšetkým pre svoju schopnosť zachovať ľudskému telu mladosť.  Ľudské telo si kolagén dokáže vytvoriť samo, ale už od 25. roku veku jeho produkcia klesá a od 45. roku sa kolagén prestáva v ľudskom tele tvoriť takmer úplne. Prírodné kapsuly Tibet Collagen obsahujú optimálny pomer dvoch pre ľudské telo najdôležitejších typov kolagénu: typ I a typ II. Posledné výskumy však zdôrazňujú, že nemenej dôležitá je i jeho forma a spôsob, akým sa podáva. Od bežne dostupných produktov sa tak Tibet Collagen odlišuje predovšetkým dôrazom na prirodzené vstrebávanie do ľudského tela a jeho maximálne zabudovanie do štruktúr pokožky. Kapsuly Tibet Collagen preto obsahujú štiepenú, čiže hydrolyzovanú formu kolagénu, ktorá je oveľa lepšie vstrebávateľná. Navyše sú kapsuly obohatené i o rakytník tibetský. Je totiž známe, že ľudské telo dokáže kolagén doplniť len za podmienky prísunu dostatočného množstva vitamínu C.  Podávanie kolagénu vo forme kapsúl zároveň umožňuje jeho postupné dávkovanie v priebehu dňa, čo je nemenej dôležité. Zloženie 1 kapsuly: hydrolyzovaný morský kolagén typu I. 300 mg, rastlinná kapsula (HPMC), plnivo – celulóza, bio extrakt z rakytníka tibetského (Hippophae tibetana) 20 mg, kolagén zo žraločích chrupaviek typu II. 15 mg, rastlinný stearan horečnatý 12 mg Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 4× denne Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie v období tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného svitu, pri teplote 10-25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Čistá hmotnosť: 30 g 
19,16 € s DPH
ks
Rakytník 100% Juice BIO

Rakytník 100% Juice BIO | 750 ml

Elixír na podporu imunity – čisto prírodná šťava z vysokohorskej odrody tibetského rakytníka. Bez riedenia a konzervantov.
11,90 € s DPH
16,72 €
ks
frame-scrollup